Вченими створена унікальна «штучна шкіра» людини

В Інституті теоретичної та експериментальної біофізики РАН, розташованому в підмосковному науковому місті Пущино, вчені створили унікальну тканину для перев'язки ран і пошкоджень, повідомляє РІА Новини.

"Так звана" штучна шкіра ", захищає хворе місце від механічних пошкоджень і шкідливих інфекцій, а також створює оптимальні умови для росту клітин, пропускає повітря і водні пари, щоб рана під таким покриттям не висихала і не мокла", — випливає з релізу.

Розроблена тканина уявляє собою найтоншу плівку, яка накладається на рани, клітини тканини починають переходити в рану, змішуючись з клітинами пацієнта, і активізують вироблення колагену для заростання рани і утворення рубця, стверджують в прес-службі.

Відзначається, що крім лікування, тканина допомагає захистити рану від зовнішніх впливів і позбавить пацієнтів від нескінченних перев'язок завдяки латексній підкладці, яка після завершення лікування просто від'єднується.

Джерело: kurs.com.ua

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!