Історія патенту на кукурудзяні пластівці

31 травня 1894 р Американський лікар Джон Харві Келлог запатентував кукурудзяні пластівці.

Джон Харві Келлог — американський лікар, який прославився винаходом кукурудзяних пластівців, пропагував здоровий спосіб життя і вегетаріанство.

Історія кукурудзяних пластівців бере свій початок в XIX столітті. Власники санаторію «Батл-Крік» в штаті Мічиган, доктор Келлог і його брат Вілл Кіт Келлог, готували якусь страву з кукурудзяної муки, але їм терміново знадобилося відлучитися у невідкладних справах пансіону. Коли ж вони повернулися, то виявили, що кукурудзяна мука, яка перебувала на суворому обліку, трохи зіпсувалася. Але вони все одно вирішили приготувати з борошна тісто, однак тісто згорнулося, і вийшли пластівці і грудки. Брати від відчаю засмажили ці пластівці, і виявилося, що деякі з них стали повітряними, а деякі придбали приємну хрустку консистенцію.

Згодом ці пластівці були запропоновані пацієнтам доктора Келлога в якості нового блюда і, які подавалися до столу з молоком і зефіром, вони були дуже популярні. Додавши в пластівці цукор, Вілл Кіт Келлог зробив їх смак більш прийнятним для широкої аудиторії. Так в 1894 році оригінальні кукурудзяні пластівці були запатентовані американським лікарем Джоном Харві Келлогом. У 1906 році Келлог почали масове виробництво нового типу їжі і заснували власну компанію. Компанія Kellogg's досі є лідером по їх виробництву.

Головний редактор

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!