З Днем винахідника і раціоналізатора України

Цього року День винахідника і раціоналізатора, який відзначається в Україні кожну третю суботу вересня, припадає на 18 число.
2021–2030 роки ООН проголосила Десятиліттям відновлення екосистем. Це глобальний заклик до дії, який дозволить мобілізувати необхідні політичні, наукові та економічні ресурси для боротьби з глобальним потеплінням, забрудненням навколишнього середовища та втратою біорізноманіття. Ці часові межі вчені визначили як останній шанс запобігти катастрофічним змінам клімату.

Українські винахідники не стоять осторонь всесвітньої проблеми. З нагоди свята Укрпатент підготував добірку новітніх розробок, що сприяють збереженню та відновленню екосистеми нашої країни.

Наголошуємо, що на сторінках нашого журналу в кожному номері ви знайдете цікаві новаторські розробки українських винахідників, що відповідають вимогам сьогодення в технічних галузях і для покращення життя людей.

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» є інформаційним рупором винахідницької творчої діяльності в Україні і за її межами. На своїх сторінках журнал розповідає про сучасний стан цього напрямку серед багатьох інноваційних проектів та започаткувань науковців.

Ми поздоровляємо з професійним святом винахідників та раціоналізаторів! Бажаємо міцного здоров’я і значних досягнень в своїй творчій праці!

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. Там ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!