Гнучкий літаючий дрон — незвичайний винахід

Літаючий безпілотник, схожий на китайського дракона, винайшов інженер з Каліфорнії. Він дешевий і надійний, а граціозності його польоту позаздрять навіть птахи!

Використання недорогих деталей для створення дронів — відмінна ідея, але з одним маленьким недоліком: при сильних навантаженнях такі безпілотники можуть буквально розвалитися на частини. Каліфорнійський інженер Рен Сент-Клер знайшов вихід з цієї ситуації і спроектував гнучкий літаючий дрон, який розсіює потоки повітря, плавно згинаючи свої крила прямо в польоті.

Натхненням для Сент-Клера стали вже існуючі гнучкі крила приватного авіалайнера. Свого робота інженер назвав Flex-Plane, і недавно відео з демонстрацією одного з пробних польотів апарату привернуло увагу Reddit. Немає нічого дивного — в польоті дрон граціозно розмахує крилами, стаючи схожим на механічного птеродактиля.

Сент-Клер вже успішно запустив прототип гнучкого дрона, однак той не відрізнявся практичністю і тому був досить ненадійний в повітрі. Роботу над новою моделлю інженер почав після того, як Boeing запустив дивовижний літак Odysseus, який живиться від сонячних батарей і здатний знаходитися в повітрі цілий рік без єдиного приземлення.

Головний редактор

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!