Розроблено кишеньковий апарат ультразвукової діагностики

мініатюрний УЗД 1

Звичайні медичні апарати ультразвукової діагностики настільки великі і важкі, що їх доводиться возити на візку. Прилад Vave поміщується в кишені і може працювати в парі зі смартфоном або планшетом, і призначений для діагностики серця, легенів, органів черевної порожнини і малого таза. Пише в рубриці медицина майбутнього, хайтек+

Глава каліфорнійської компанії Vave Health Амін Нікузаде зайнявся розробкою мініатюрної системи сканування, коли навчався на інженера-електротехніка в Стенфордському університеті. В результаті у нього і його команди вийшов 340-грамовий прилад розміром 169 × 54 × 38 мм з п'єзоелектричним перетворювачем, литим корпусом з магнію і силіконової ручкою. Знімної літій-іонної батареї вистачає на годину з гаком безперервної роботи, пише New Atlas.

Користувачі можуть вибрати чотири встановлені режими сканування — серця, легенів, черевної порожнини і малого таза. Плюс ручне управління такими параметрами, як глибина або фокус.

Апарат працює в В-режимі, тобто показує інформацію у вигляді сірих томографічних зображень в 2D, або в М-режимі, з тимчасовою шкалою, а також вміє виконувати кольорове доплерівське картування.

Зображення передається через Wi-Fi на екран смартфона або планшета iOS або Android. Знімки можна зберегти на мобільному пристрої або відіслати в хмарне сховище.

Крім того, Vave присвоєно стандарт IP67, тобто апарат може витримати занурення в воду на метр протягом 30 хвилин. Це означає, його можна без побоювання мити і дезінфікувати.

Vave доступний за передплатою, за $ 99 в місяць. У комплект послуг входить оновлення обладнання раз в два роки і безстрокова гарантія.

Головний редактор

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!