Концепція літаючого катамарана Majestic переосмислює дирижабль

Італійський дизайнер П’єрпаоло Лаццаріні (Pierpaolo Lazzarini), засновник компанії Jet Capsule створив концепцію дизайну – будь то суперяхта, катамаран, ретро-футуристичний літаючій автомобіль чи місто плавучих пірамід . Його остання робота, Air Yacht, розроблена для стильних подорожей по морю чи небу, підтримана подвійними дирижаблями, наповненими гелієм.

Уникаючи традиційної конструкції дирижабля з одним великим кулем, повітряна яхта більше схожа на гігантський катамаран з двома дирижаблями довжиною 492 фути (150 м), з’єднаними через центральну палубу довжиною 262 фути (80 м). Центральна палуба має ширину 33 фути (10 м) і містить головну каюту з панорамним видом на 360 градусів, велику обідню зону та зону вітальні. На зовнішніх краях дирижаблів також є вікна, кожне з яких містить п’ять власних кают.

Ці подвійні дирижаблі з вуглецевого волокна також мають стільникові «вулики», які містять 14,1 мільйона футів 3 (400 000 м3 ) стиснутого гелію, що дозволяє кораблю літати зі швидкістю 69 миль/год, 111 км/год) більше 48 годин. вісім електричних роторів, що обертаються протилежно, з боків, що живляться від надлегких акумуляторів і сонячних батарей, які прикрашають поверхню дирижаблів.

Двигуни також обертатимуться, щоб штовхати дирижабль вниз і приземлятися на воду, при цьому розгерметизація системи кріплення гелію та баласту тримає його на воді, де «надувний підвал» утримує його на плаву та дозволяє йому рухатися зі швидкістю 6 миль/год, (9 км/год). Також є місце для додаткового вертолітного майданчика (а чому б і ні!) на верхній частині центральної палуби, щоб дозволити подорожувати в місця, де не можна розмістити масивний дирижабль-амфібію.

Джерело: NewAtlas

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!