Амбіційна житлова вежа

Незвичайна форма житлової вежі Fifteen Fifteen створює простір для деяких великих балконних зон.

Завжди приємно бачити, як проект, якому судилося залишитися на креслярській дошці, насправді реалізовується – і це дійсно те, що відбувається з чудовим проектом, розробленим студією Бін’ян звісного дизайнера Оле Шерена « Fifteen Fifteen » . Накреслена ще в 2017 році, блокована висотна вежа зараз будується у Ванкувері, Канада.

Фірма повідомила деякі нові деталі Fifteen Fifteen і надала деякі оновлені зображення. Тепер вежа буде складатися з 42 поверхів (порівняно з 48, які спочатку пропонувалося), хоча про її точну висоту поки немає інформації. Він все одно визначатиметься великими консольними секціями, які трохи виступають, як шматки.

В інтер’єрі, тим часом, буде розміщено 202 резиденції, починаючи від невеликих квартир-студій і закінчуючи набагато більшими квартирами з трьома спальнями, а також так званих «резиденцій обсерваторій», які розташовані в виступаючих коробах що пропонують чудові краєвиди. Один з консольних боксів також буде використовуватися для розміщення вітальні для мешканців із гнучким плануванням інтер’єру, а також у верхній частині вежі будуть розкішні пентхауси. Внутрішнє оздоблення всієї будівлі скрадатиметься з дерев’яних підлог і стель із щедрим склінням та високоякісною технікою.

«Моє бачення Fifteen Fifteen полягало в тому, щоб створити захоплюючий, тривимірний зв’язок між природою, міським життям та особистим простором», — сказав архітектор Оле Шерен, який також був провідним дизайнером знаменитої будівлі китайського відеоспостереження. Будівля активно позиціонує людину в її окремому приватному просторі та охоплює захоплюючий пейзаж Ванкувера.

«Занадто часто розробки відокремлюють архітектуру від інтер’єрів і застосовують декоративне оздоблення, яке не має нічого спільного з самою будівлею. З Fifteen Fifteen ми створили повну єдність між будівлею та природою у тривимірному просторі, що надає резиденціям особливий характер комфорту та комфорту», — затверджує автор проекту

За даними Daily Mail , ціни на найдешевші квартири-студії починаються від 900 000 канадських доларів (приблизно 1,1 мільйона доларів США). Завершення заплановано на 2026 рік.

Джерело: NewAnlas

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!