У Великобританії розробили гібридний літак

гібридний літак 1

Інженери британської компанії Electric Aviation Group розробили проект 70-місцевого пасажирського гібридного літака.

За даними порталу Flightglobal, літак створювався з урахуванням можливої ​​конвертації в повністю електричний літальний апарат (така можливість стане в нагоді, коли в світі з'являться акумулятори, питома ємність яких буде перевершувати показники сучасних батарей на порядок).

За приведення апарату в рух відповідатимуть чотири електричних двигуна, два з яких отримають збільшені гвинти. Одна з фішок проекту — шасі з електричною тягою, що забезпечує додатковий розгін при зльоті.

Це допоможе зменшити розбіг для зльоту, що дозволить використовувати перспективний електролітак навіть на невеликих злітно посадкових майданчиках. Дальність польоту лайнера, за проектною документацією, складе півтори тисячі кілометрів.

Проект Electric Aviation Group зможе конкурувати зі середньомагістральними лайнерами, обладнаними турбовентиляторними моторами. Йдеться про літак, який виконаний за схемою високоплана з подовженим крилом. На закінцівках горизонтального хвостового оперіння лайнера можна виявити два кіля.

Джерело: 

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!