SEF 2018 Kyiv найкращі проекти у сфері сталої енергетики

10-й форум сталої енергетики

Нагадуємо, що 16-19 жовтня 2018 р. у Києві відбудеться одна з найбільших у Східній Європі бізнес-подій, присвячена новітнім технологіям у сфері енергетики — 10-й Міжнародний Форум і Виставка Сталої Енергетики SEF 2018 KYIV. Організатор – Центр інноваційного бізнесу (IB Centre)

Цього року SEF 2018 KYIV триватиме 4 дні — на 1 день більше, ніж у 2017 р., адже активний розвиток технологій у сфері енергетики та сприятливі інвестиційні умови для реалізації “зелених” проектів в Україні створюють нові можливості для девелоперів, виробників, постачальників, сервісних компаній та банків у всіх сегментах ринку.

Зокрема, 16 жовтня у готелі Hilton (бул. Т. Шевченка, 30) відбудеться ключова B2B подія — Форум SEF 2018 KYIV, який збере понад 500 учасників з більш ніж 30 країн, рівень яких традиційно представлено власниками та топ-менеджерами компаній — найбільших гравців ринку, а також авторитетними міжнародними експертами та керівниками галузевих державних відомств та компаній.

Видатні спікери представлять останні тренди та технології, які змінять глобальний енергетичний ландшафт та вплинуть на локальні ринки та проекти. Учасники Форуму SEF 2018 KYIV зможуть отримати відповіді на актуальні фінансові, юридичні та технічні питання щодо особливостей будівництва об'єктів сталої енергетики, а також енергозабезпечення різних виробничих та комерційних об'єктів.

Ділова програма 16 жовтня буде складатись з трьох бізнес-конференцій: “SEF: Сонячна енергетика”, “Тотальна енергоефективність 1.0: Інноваційне будівництво та енергоспоживання”, “SEF Legal and Investments: Інвестиції та правові аспекти розвитку проектів сталої енергетики”.

Також у перший день події SEF 2018 KYIV традиційно відбудеться церемонія нагородження найкращих проектів SEF AWARDS 2018 на щорічному конкурсі проектів у сфері сталої енергетики Центральної та Східної Європи. Зареєструватись на SEF-2018 KYIV ви можете на офіційному сайті події.

Журнал «ВІР» є інформаційним партнером цього дійсно масштабного чотирьохденного заходу та пропонує читачам і відвідувачам сайту стати учасником SEF 2018 KYIV та приєднатись до ком’юніті всесвітньо відомих експертів, учасників міжнародного ринку сталої енергетики, постачальників сучасних технологічних рішень в галузі енергоефективності та відновлюваної енергетики, компаній та особистостей, які своєю діяльністю і досягненнями активно змінюють енергетичний ландшафт Східної Європи.