Журнал Time назвав 200 найкращих винаходів 2023 року

Журнал Time склав традиційний для кінця року список найкращих винаходів. До нього увійшло аж 200 пристроїв, технологій та інновацій, які змінюють наше життя. Усі вони поділені на два десятки категорій, починаючи від ШІ та закінчуючи транспортом. Дуже багато продуктів варті уваги, але ми постаралися вибрати найцікавіші.

Штучний інтелект

Humane Ai Pin – переосмислення смартфона від вихідців з Apple, які мріють про розумних гаджетів без екранів. Пристрій повинен відповідати на запитання, надсилати повідомлення, аналізувати предмети через камеру і не тільки. Все це через голосове керування.

AR & VR

Sightful Spacetop – буквально AR-лептоп, який за допомогою невеликих окулярів дозволяє бачити 100-дюймовий віртуальний екран. Керувати комп’ютером можна за допомогою бездротової клавіатури та трекпада. Повноцінний реліз має відбутися 2024 року.

Побутова електроніка

UE Premier – унікальні внутрішньоканальні навушники Ultimate Ears, у кожному з яких встановлений 21 арматурний драйвер. Вони створені для професійних музикантів та справжніх аудіофілів. Ціна відповідна – 3 000 доларів.

Експериментальні розробки

Lenovo Rollable Laptop – прототип ноутбука з екраном, що згортається, частково прихованим під клавіатурою. Один натискання, і дисплей витягується вгору, збільшуючись з 12,7 дюйма по діагоналі до 15,3 дюйма.

Робототехніка

ClearSpace-1 – це буквально космічний дрон-евакуатор для орбітального сміття, наприклад, старих супутників та ракетних капсул. Він захоплює мету роботизованими «клешнями» і падає в атмосферу, згоряючи разом із нею.

Транспорт

Zoox Autonomous Employee Shuttle Service – повністю безпілотний шатл дочірньої компанії Amazon, який вже доставляє співробітників своєї компанії на роботу по відкритих дорогах.

В рамках окремої згадки в Time також відзначили навушники Beats Studio Buds+ за дизайн та гарний апгрейд начинки, сміливе рішення з ремінцем для смартфона Honor V Purse , а також незвичайний складаний скутер Honda Motocompacto .

З повним списком кращих винаходів можна ознайомитись на сайті Time. За матеріалами джерела 

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!