У Китаї винайшли двигун, який порушує закони фізики

Не дивлячись на події, що відбуваються в Україні на тлі терористичної агресії РФ, багато співвітчизників в нашій країні і за її межами цікавляться новинами про винаходи, що з’являються на інтернет майданчику нашого журналу «Винахідник і раціоналізатор». Зрозуміло, що під час війни у ЗМІ більше всього приділяється уваги новітній техніці і технологіям, щоб повністю забезпечити сучасною вітчизняною зброєю ЗСУ для перемоги і визволення території нашої країни від російських загарбників.

Але є відкриття, які роблять крок у майбутнє, або змінюють наш погляд на знання законів матеріального світу. Таким відкриттям, на мою думку, стала розробка китайських вчених, які представили зразок двигуна EmDrive, принцип якого порушує закони фізики.

EmDrive є пристрій, що складається з магнетрона, який в свою чергу генерує мікрохвилі. Також до складу двигуна входить резонатор, що накопичує енергію їх коливань. В результаті тяга, що утворилася, не піддається ніякому науковому поясненню.

Винахідники зазначають, що завдяки такому двигуну людство змогло б дістатись краю Сонячної системи лише за кілька місяців.

До речі, китайці не поспішають розкривати технічні характеристики пристрою. Однак відомо, що зовні воно нагадує відверто перевернене.

У репортажі місцевих ЗМІ, який західні засоби масової інформації назвали «пропагандою», повідомляється, що EmDrive найближчим часом буде випробувано у космосі.

Джерело: news24.in.ua

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!