Винахід приладу що визначає реальний пробіг автомобіля

Далеко не завжди вдається з легкістю визначити реальний пробіг вживаного транспортного засобу під час його огляду. У більшості автомобілів показання одометра можна змінити, не вдаючись до складних технічних операцій. При цьому оціночна кількість автомобілів зі скрученим пробігом дуже висока. Наприклад, за даними автомобільного клубу Німеччини ADAC і німецької поліції, кожен третій старий автомобіль в цій країні продається із заниженими показниками на одометрі.

Нова функція компактного діагностичного комплексу Bosch KTS 250 дозволяє автомобільним експертам отримувати дані про реальний пробіг, які зберігаються в різних електронних блоках автомобіля. Порівнюючи ці дані з показниками одометра, вони можуть легко визначити, чи проводилися з одометром маніпуляції. Цей фактор може істотно вплинути на реальну вартість техніки. Одночасно параметр реального пробігу важливий і для страхових фірм, які розраховують виплати або вартість ремонту після ДТП.

Сучасні транспортні засоби оснащуються все більшою кількістю різних блоків управління. У багатьох випадках пробіг автомобіля зберігається не тільки в одометрі приладової панелі, але також і в блоках управління різних систем. Наприклад, така інформація міститься навіть в електроприводі сидінь і парктронік.

Як тільки діагностичний комплекс Bosch KTS 250 під'єднується до автомобіля через роз'єм OBD, він миттєво дозволяє вважати реальний пробіг, а також отримати записи про виникали раніше помилки. Нова функція визначення пробігу створює список даних з цифрами пробігу, що зберігаються в різних системах автомобіля. Після збору ці дані можна відразу відправити бездротового зв'язку не тільки в сервісну майстерню, а й взагалі куди завгодно, просто прикріпивши їх як вкладення до електронного листа.

Джерело: АвтоМир

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!