У Китаї відкрилася книгарня фантастичної краси

Чудова і сюрреалістична нова книгарня відчинила свої двері в Китаї, запрошуючи відвідувачів здійснити унікальну прогулянку не лише у просторі, а й у часі.

Книгарня Shenzhen Zhongshuge, створена місцевою фірмою X + Living, може похвалитися масивними гвинтовими сходами, які насправді є функціональною книжковою полицею та художньою інсталяцією в одній особі

Книгарня Zhongshuge в Шеньчжені, мабуть, найпривабливіший з проектів студії X+Living. Частково натхненна зауваженням письменника Максима Горького про те, що «книги — це сходи людського прогресу», інсталяція простягається від входу до виходу і призначена для використання як функціональна книжкова полиця (хоча, швидше за все, не весь її простір підходить для розміщення книг). Яскравий дисплейний стіл прорізає її центр, щоб позначити хід часу.

Якщо дивитися під певним кутом, інсталяція виглядає як циферблат годинника, а поручні, що йдуть по всіх довжині сходів, набувають вигляду стрілок. Це натякає на той факт, що «це історичні сходи, побудовані протягом незліченних годинників і що передають відчуття того, що історія рухається в часі в швидкому темпі», згідно з релізом X + Living.

Також на території книгарні Shenzhen Zhongshuge площею 1300 м2 знаходиться барвиста та весела дитяча читальна зона. Великий скляний фасад дозволяє перехожим оцінити вражаючий інтер'єр, а всередині є спеціальні місця для форумів та конференцій. Сам будинок магазину розташований в економічній зоні Цяньхай міста Шеньчжень.

Джерело: ПМ

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!