Створена їстівна харчова плівка для продуктів

Об'єднана команда індійських і російських вчених розробила і виготовила прототип їстівної харчової плівки для упаковки продуктів. Цей матеріал буде придатний для упаковки будь-яких харчових продуктів: від фруктів до риби. Плівка абсолютно безпечна для здоров'я людини, при цьому після утилізації, всього за добу вона буде розчинятися у воді майже повністю, не завдаючи екології ніякої шкоди.

В основі еко-плівки біополімер з морських водоростей. Його також використовують в харчовій промисловості в якості згущувача. Він корисний для відновлення і підтримки здоров'я кісток, м'язів і шкіри людини. До цього компоненту додані молекули феруловой кислоти, яку отримують з продуктів переробки дерев з сімейства Лаврових.

Крім того, до складу плівки можна додати противірусні засоби, що дозволить зберігати продукти набагато довше. Під противірусними засобами вчені мають на увазі тільки натуральні компоненти: імбир і куркуму.

Найголовніше, що для виготовлення такої плівки не потрібно спеціальне обладнання, для промислових обсягів можна прямо без підготовки використовувати звичайні цехи з виробництва харчових плівок.

Джерело: kurs.com.ua

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!