Як і коли з’явилася перша кінокамера

Братья Люмьер-

Незважаючи на те, що день народження кінокамери відзначають у лютому, перший сеанс показу фільму відбувся в кінці листопада 1895 року. А якщо вірити легендам, то історія створення першої кінокамери дуже нагадує історію відкриття закону всесвітнього тяжіння і періодичної таблиці Менделєєва. Відповідно до неї. Луї Люм'єр вирішив сконструювати і зібрати своє ноу-хау, рятуючись від нападу безсоння. Проектор з кулачковим механізмом виводив зображення з перфорованої плівки на екран, або полотно і стіну.

У лютому 1895 Луї і Огюст Люм'єр отримали патент на свій пристрій, який вони вирішили назвати синематографом. У грудні 1985 року брати показали пристрій в дії. Луї і Огюст зробили платний атракціон — перегляд першого короткометражного фільму про прибуття поїзда на станцію в «Граф-кафе» в столиці Франції. Незважаючи на те, що за перший сеанс показу брати-бізнесмени отримали лише 35 франків, вони відмовилися продати свій пристрій керівнику театру «Робер-Уден» ілюзіоністові Жоржу Мельєс. Брати не думали, що їх чекає успіх і світова популярність. Луї і Огюст завжди хотіли просто більше заробити. Кінематограф дуже швидко завоював популярність і став улюбленим проведенням часу. До 1898 року фільмографія братів Люм'єр зросла до 500 кінострічок.

Головний редактор

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!