10-та конференція та виставка сонячної енергетики Центральної та Східної Європи

Cisolar 2021: Україна увійшла до ТОП 5 європейських країн за темпами розвитку сонячної енергетики

6-8 липня у Києві пройде 10-та Міжнародна Конференція та Виставка Сонячної енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2021.

Організатор CISOLAR – Центр Інноваційного Бізнесу (IB Centre) – міжнародна компанія, яка реалізовує проекти у сфері енергетичних інновацій, а також є провідним продюсером конференцій та виставок у сфері новітніх енергетичних технологій. Серед проектів компанії – CISOLAR (конференція та виставка сонячної енергетики), SEF KYIV (форум та виставка сталої енергетики), Solar Academy (тренінги та навчальні програми для інсталяторів та інвесторів сонячної енергетики).

Згідно офіційних даних IRENA від 4 квітня 2021 р., загальні потужності сонячних електростанцій у світі у 2020 році зросли на 21,6% — до 714 ГВт. Зокрема, всі європейські країни (в т.ч. країни, які не входять до ЄС) у 2020 р. збільшили потужності сонячних електростанцій на 14,5% — до 163,5 ГВт. За показником загальної потужності (7,33 ГВт) Україна посідає в Європі 6 місце, поступаючись лише таким галузевим лідерам як Німеччина (53,8 ГВт), Італія (21,6 ГВт), Іспанія (14 ГВт), Франція (11,7 ГВт) та Нідерланди (10,2 ГВт). За темпами зростання галузі сонячної енергетики у 2020 р. Україна знаходиться на 4-му місці з показником +23,5%. Що стосується американського ринку сонячної енергетики, то за 2020 р. загальні потужності сонячних електростанцій у США склали 75,6 ГВт, що на 24,5% більше від показника 2019 р.

За прогнозом IB Centre, у 2021 р. загальні інвестиції у проекти сонячної енергетики можуть перевищити на глобальному рівні $80 млрд.

В Україні головними трендами 2021 р. стануть активний розвиток домашніх сонячних станцій та комерційних об’єктів для забезпечення власного споживання.

За підсумками 2021 р. загальний приріст потужностей сонячних електростанцій в Україні може скласти 6-7%, або 450-520 МВт.

Цього року CISOLAR представить нові можливості в онлайн та офлайн форматах (ua.cis-solar.com).
Зокрема, 6 липня відбудеться 10-та міжнародна Конференція сонячної енергетики Центральної та Східної Європи у 2-х форматах: онлайн та офлайн у Києві в готелі Hilton (бул. Т.Шевченка, 30). В центрі уваги будуть нові бізнес-моделі, які відповідають викликам, з якими зіштовхнулись компанії у 2020-2021 рр., а також теми розподіленої генерації, технологій зберігання енергії, управління відходами у сфері сонячної енергетики. Під час виставки будуть представлені останні світові тренди, новітні технологічні рішення та сервіси. 

Спікерами CISOLAR 2021 стануть понад 100 міжнародних експертів, лінійкою видатних спікерів та більш ніж 1000 онлайн та офлайн учасників. Онлайн конференція CISOLAR 2021, продовжуватиметься 7 та 8 липня.

Кращі галузеві проекти будуть визначені на традиційній 5-ій церемонії нагородження кращих проектів сонячної енергетики CISOLAR AWARDS. За звання кращого проекту компанії змагатимуться у 5-ти номінаціях: найкраща PV-інсталяція для приватних домогосподарств, найкраща PV-інсталяція середнього розміру, найкраща велика PV-інсталяція, найкращий продукт сонячної енергетики та видатна особистість у галузі сонячної енергії.

Також 7-8 липня у виставковому центрі АККО Інтернешнл (просп. Перемоги, 40-Б) походитиме офлайн виставка CISOLAR 2021, на якій компанії представлять останні технологічні досягнення у сфері відновлюваної енергетики, новітнє обладнання, сервіси та бізнес-моделі співпраці з потенційними дистриб’юторами та партнерами, а також пропозиції для приватних клієнтів.

Паралельно 6-8 липня відбудеться діджітал виставка, яка є принципово новим та найефективнішим у сфері ділових подій інструментом для комунікацій з цільовою аудиторією без географічних обмежень. Кожен учасник зможе відвідати віртуальні стенди компаній, подивитись в реальному часі на представлені продукти та пропозиції, миттєво зв'язатися з її представниками через аудіо- або відео зв’язок, відвідати онлайн-події компаній.

Приєднуйтеся до ком’юніті експертів та лідерів ринку сонячної енергетики, щоб зробити його Більшим. Потужнішим. Яскравішим з CISOLAR!

Вибрати оптимальну для себе опцію участі у CISOLAR 2021 ви можете на сайті: cis-solar.com

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» є інформаційним партнером заходу і запрошує відвідувачів сайту і читачів журналу відвідати конференцію  та виставку для ознайомлення з сучасними технологіями у галузі Сонячної Енергетики, для можливості становлення приватного бізнесу.