Цього місяця Virgin Galactic вивезе перших пасажирів у космос

VSS Unity налаштований вперше доставити пасажирів у космос

Саме в цьому місяці Virgin Galactic вперше вивезе пасажирів у космос на своєму космічному літаку VSS Unity. Вікно польоту для місії Unity 22, яка складатиметься з двох пілотів та чотирьох спеціалістів місії, одним з яких є засновником Virgin Galactic сером Річардом Бренсоном, відкривається 11 липня.

Майбутній запуск SpaceShipTwo Unity відбудеться внаслідок першого польоту судна з космодрому Америки Virgin New York в Нью-Мексико та сертифікації компанії американською FAA для перевезення пасажирів. Однак компанія наголошує, що дата запуску суборбітального польоту залежить від погоди та технічної готовності.

Як випливає з назви, Unity 22 стане 22-м тестовим польотом VSS Unity і четвертим польотом Virgin Space в космос. Метою тестового польоту є збір даних про космічний корабель, включаючи оточення кабіни, комфорт сидінь, невагомість пасажирів та вид Землі з пасажирської зони, а також ефективність навчальної програми Space Space America для своїх клієнтів. Сер Ричард отримає завдання оцінити "приватний досвід космонавта".

Місією Unity 22 керуватимуть пілоти Дейв Маккей і Майкл Масуччі, а також CJ Sturckow і Kelly Latimer в основній секції корабля VMS Eve, які нестимуть Unity вгору, перш ніж випустити його на власні сили. Окрім сера Річарда, серед фахівців місії буде Бет Мойсей, головний інструктор космонавтів; Колін Беннет, провідний інженер з операцій; та Сіріша Бандла, віце-президент з питань уряду та дослідницьких операцій.

«Я справді вірю, що космос належить нам усім», — говорить сер Річард. «Після більш ніж 16 років досліджень, інженерії та випробувань Virgin Galactic стоїть перед авангардом нової комерційної космічної галузі, яка має відкрити космос людству та змінити світ назавжди. Одна справа — мріяти про зробити простір доступнішим для всіх; це ще одна можливість для неймовірної команди спільно перетворити цю мрію в реальність. Як частина чудового екіпажу спеціалістів місії, я маю честь допомогти підтвердити подорож, яку здійснять наші майбутні астронавти, і забезпечити, щоб ми доставили унікальний досвід клієнтів, якого люди очікують від Virgin».

Рейс буде транслюватися в прямому ефірі на каналах Virgin Galactic Twitter, YouTube та Facebook, починаючи з 9:00 ранку за EDT. У разі успіху відбудуться ще два тестові польоти до початку комерційного обслуговування в 2022 році.

Джерело: NewAtlas

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!