Вчені в Японії навчилися виділяти водень із води в великих обсягах

Група дослідників в Японії безпечно отримала водень високої чистоти з води в безпрецедентно масштабному експерименті з використанням фотокаталітичної речовини.

Вчені дослідники з Токійського університету, Університету Синсю і інших інститутів намагалася здобути водень із води, експлуатуючи на відкритому повітрі масив реакторів сонячних панелей площею 100 квадратних метрів з нанесеним на них фотокаталітичною речовиною.

Група вчених заявляє, що вона безпечно відновила понад 70% виробленого водню з чистотою 94%.

За словами групи, це перший раз, коли водень був здобутий з води в такому великомасштабному експерименті з використанням масиву панелей розміром 100 квадратних метрів.

Вчені заявляють, що наступним кроком на шляху до практичної реалізації цієї технології стане розробка нової речовини, здатної більш ефективно видобувати водень.

Професор Домен Казунарі з Токійського університету вважає, що тепер, коли його група розробила систему інструкцій з видобутку водню, то вона хоче якомога швидше застосувати цю технологію на практиці, щоб можна було постачати великі обсяги газу за низькими цінами.

Джерело: Elektrovesti

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!