Безпечна технологія лікування раку

УЗД лікує рак

Співробітники Каліфорнійського університету розробили технологію лікування раку ультразвуком. Вчені провели тестування нового методу, в ході яких вдалося знищити перероджені клітини без шкоди для організму.

Новий метод планують використовувати поряд з хіміотерапією.

Фізики впливали на злоякісні утворення за допомогою коливальних рухів частинок повітря частотою 0,5-0,67 МГц і тривалістю 20 мс. Під час застосування ультразвуку ракові клітини гинули без нанесення шкоди здоров'ю. В ході експерименту вчені призупинили зростання пухлини молочної залози, товстої кишки і кісткового мозку, а лейкоцити при цьому залишилися цілими, що робить розробку безпечною альтернативою існуючим засобам боротьби з онкологією.

Новий метод планують використовувати поряд з хіміотерапією, хірургічними операціями і опроміненням. Медики називають безпеку перевагою застосування ультразвуку при лікуванні злоякісних пухлин, оскільки він дозволяє знищувати виключно ракові клітини, не завдаючи шкоди здоровим.

Джерело: 

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!