Дах будівлі в Цюріхі з «невидимої» сонячної черепиці

Головний офіс Schutz & Rettung Zürich, підрозділу департаменту безпеки міста Цюріха і найбільшої організації цивільного захисту в Швейцарії, розмістив на даху вбудовану фотоелектричну систему з кольоровими сонячними модулями.

За даними Швейцарського центру електроніки і мікротехнологій (CSEM), який брав участь в реалізації проекту, сонячна установка потужністю 76 кВт охоплює дві поверхні даху, орієнтовані на південь, і візуально майже непомітна.

Установка була розроблена з монокристаличної сонячної плитки швейцарського виробника 3S Solar Plus. Виріб доступний в різних градаціях зеленого, синього, теракотового і коричневого кольору і має вихідну потужність від 80 до 170 Вт, в залежності від кольору і розміру.

Розмір панелі може варіюватися від 985x720x6,5 мм до 1300x875x6,5 мм, а кількість сонячних панелей — від 24 до 40. Вага коливається від 10,3 до 16,3 кг. Коефіцієнт робочої температури -0,375% на градус Цельсія.

Такий дизайн вирішить проблему встановлення сонячних станцій на дахах історичних будівель, що охороняються державою.
Джерело: Еlektrovesti

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!