Одинадцятирічний американець вступив на факультет аерокосмічної інженерії

Андерсон Калеб

Дванадцятирічний хлопчик із США перейшов на другий курс коледжу на факультеті аерокосмічної інженерії. Про це повідомляє People.

У дев'ять місяців житель американського штату Джорджія, Калеб Андерсон (Caleb Anderson) вивчив мову жестів. Незабаром він почав читати, і до двох років навчився вирішувати математичні завдання. Тоді батьки віддали сина в перший клас. «Я добре пам'ятаю, що всі мої однокласники були вищі за мене. Я тоді був настільки маленьким, що ледве міг ходити», — згадує Андерсон.

За видатні здібності і високий рівень інтелекту в три роки хлопчика взяли в MENSA, асоціацію людей з високим показником IQ. «Він перевершував своїх однолітків в знаннях з математики. Ми відразу зрозуміли, що Калеб особливий», — розповіли батьки хлопчика. У 11 років він вступив до технічного коледжу Чаттахучи.

Зараз юному генію 12 років і він вчиться на другому курсі. Через два роки він отримає ступінь бакалавра в галузі аерокосмічної інженерії. Хлопчик розповів, що вибір майбутньої професії він зробив усвідомлено: з ранніх років він мріяв полетіти в космос.

Андерсон прагне вступити до Технологічного інституту штату Джорджія або Массачусетський технологічний інститут. Він сподівається, що це допоможе йому пройти стажування у засновника Tesla і SpaceX Ілона Маска.

Батьки дуже пишаються своїм сином. Мати хлопчика сподівається, що приклад Калеба доведе всім, що темношкірі діти можуть домагатися великих успіхів.

Джерело:

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!