VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR 2019 KIYV»

UkrCemFor

27-29 травня 2019 року у м. Києві (НСК «Олімпійський») відбудеться VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR 2019: Цементна промисловість. Організатор Форуму – Асоціація виробників цементу України «УКРЦЕМЕНТ». Співорганізатор – A7 CONFERENCES.

Конференція є найбільшою галузевою подією України, яка відбувається лише раз на 2 роки і об'єднує біля 300 представників компаній та організацій з понад 12 країн світу. «UKRCEMFOR 2019» проходить вже увосьме. Традиційно захід став майданчиком для дискусій, що об’єднує ключових гравців цементної промисловості не тільки України, але й Європи та допомагає залучити інвестиції у якісні проекти.

Цементна галузь залишається надійною, стабільною та зростаючою частиною національної економіки. На сьогоднішній день вона представлена 5 великими компаніями: чотири міжнародних — CRH, Dyckerhoff-Buzzi, Heidelberg Cement, Eurocement та потужною українською компанією «Івано-ФранківськЦемент».

Без цементної галузі неможливе спорудження магістралей, мостів, морських терміналів та аеропортів. Саме тому компанії-лідери ставлять перед собою амбітні завдання. Зокрема, продовження модернізації старих виробничих потужностей; переосмислення ролі цементу та бетону в економіці замкненого циклу; збільшення частки альтернативних видів палива в паливному балансі цементних компаній; зниження високого споживання енергії та підвищення енергоефективності виробництва цементу; поліпшення складної та часто непередбачуваної логістики цементу та сировини; сприяння розвитку бетонних технологій у будівництві доріг, особливо на місцевому рівні; обмеження можливості фальсифікації цементу шляхом використання різних інструментів взаємодії з споживчим ринком.

Ці та інші теми будуть обговорюватися на UKRCEMFOR 2019 року. Серед делегатів очікуються власники та керівники усіх цементних компаній України, споживачі цементу і торговельні компанії, виробники обладнання для цементних виробництв, постачальники послуг і матеріалів, українські та міжнародні експерти в галузі економіки, екології, технологій та якості, банки і фонди, що інвестують в цементну промисловість і будівництво. Конференція стане платформою для спілкування з власниками, директорами та керівниками функцій цементних компаній, обміном ідей та контактів.

Партнери конференції — IFCEM, GRH, Dyckerhoff GmbH, HeidelbergCement Україна, Eurocement-Україна.

Серед інших учасників: Verein Deutscher Zementwerke e.V., IBAU HAMBURG Ingenieurgesellschaft Industriebau mbH, VGH AG, RHI AG, AUMUND Fördertechnik GmbH, Всесвітній банк, ЄБРР, Deltabloc International GmbH, а також делегації багатьох виробників обладнання та дослідницьких інститутів цементної промисловості.

Умови участі на офіційному сайті організатора.  Реєстрація відкрита до 12:00, 26 травня 2019 року.

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» є інформаційним партнером заходу і запрошує відвідувачів сайту і читачів журналу відвідати конференцію для ознайомлення з сучасними технологіями цементного виробництва  та новітніми матеріалами для будівництва.