Стартапи з штучним інтелектом в 2018 році у Китаї

китайські технологічні стартапи

У 2017 році 48% акціонерного фінансування, залученого для стартапів з штучним інтелектом, пішло в Китай, проти 38% в США. Це велике зростання в порівнянні з 2016 роком, коли Китай представляв тільки 11% глобального фінансування ШІ. Ми знайомимо читача з трьома технологічними стратапами, на наш погляд найбільш успішними, серед 10 опублікованих medium.

CloudWalk

Cloudwalk відноситься до технології розпізнавання осіб і AI стартапам. Він привернув значну фінансування від Shunwei Capital, Oriza Holdings і Puhua Capital ($ 75 млн) і уряду Гуанчжоу ($ 301 млн). Cloudwalk також співпрацює з урядом Зімбабве, щоб перевірити свою технологію в роботі з іншою етнічною приналежністю в дуже широкому масштабі.

VIPKid

Чи не чули нічого про це стартапі? Скоро це зміниться. Даний сайт з репетиторства англійської мови масштабується в неймовірному темпі.

Відповідно до матеріалів інвестора у VIPKid було 296 363 студентів і 38 724 викладачів станом на 2017 рік — різке зростання від 3 305 студентів і 404 педагогів, які були лише два роки тому. До 2019 року вони прогнозують майже 10-кратне зростання учнів до 2,4 млн. Чоловік і більше 280 000 вчителів.

За даними iResearch, ринок онлайн-навчання англійської мови досягне позначки в 52 млрд юанів ($ 8 млрд) до 2019 року, і VIPKid готовий володіти великою частиною галузі.

iCarbonX

Китайська компанія зберігання даних прагне поліпшити охорону здоров'я з використанням штучного інтелекту і біотехнологій. Заснована в 2015 році геномістом Цзюнь Вангом, компанія стала всеосяжної платформою для даних про здоров'я, залучаючи інформацію від мільйонів людей.

iCarbonX створив Digital Life Alliance, який об'єднує компанії в навчальну екосистему навколо здорового способу життя.

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order