Винахід пристрою, що перетворює воду в антисептик

антисептик

Вчені з Харкова придумали пристрій, який перетворює воду в САНІТАЙЗЕР, здатний знищувати 99% мікробів.

В основу приладу IOON заклали наносрібло, яке після реакції з зарядженими частинками вбиває віруси. Про це повідомляє "Укрінформ".

Відзначається, що незвичайний дезінфектор вбиває 99% вірусів, бактерій і грибків на різній поверхні. Його можна використовувати при очищенні від мікробів посуду, продуктів і не тільки.

Продавати пристрій збираються у вигляді балончика, частково складається із пластику. Його розроблятимуть на заводі в Одесі. Також допоможуть в реалізації такого приладу і співробітники одного їх чернігівських заводів. Виробництво чудо-засобу збираються почати вже в листопаді місяці, але поки що невідомо, коли винахід з'явиться на ринку. Ціна поки що також не розголошується. Уже відомо, що в першій партії буде 100-500 таких антисептиків, а точне число залежить від замовлень.

Крім того, до IOON ще створить і додаток для гаджетів, який контролюватиме стан приладу. Слід зазначити, що ідею представили в минулому році, а потім автори стартапу обзавелися підтримкою спонсорів і виграли грант.

Поки що вартість приладу оцінюють в 79 доларів за штуку. В Україні гаджет обіцяють продавати за дешевшою ціною.

Джерело: 

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!