Міжнародний Форум інформаційних технологій в Рівне

800X600_rivne

17 жовтня Рівне зустріне головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» (або BIT-2019). Цей унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону. Організатор: Міжнародне маркетингове агентство CIS Events Group Global, яке фокусується на ІКТ-ринках України, країн ближнього та далекого зарубіжжя.

На Форумі ви зможете почути наступні цікаві виступи:

•        «Що повинен знати кожен про №1 причину витоків даних і хакерських зломів компаній. Досвід світових експертів кібербезпеки.», Donald AllenChief Cybersecurity Evangelist, StealthMail

•        «INTEL® DATA CENTER BLOCKS для бізнесу та новітні міні-ПК Intel® NUC8», компанія ASBIS

•        «Системи звуку на підприємстві», компанія РОМСАТ

•        «Комплексні рішення систем відеоспостереження Bosch», департамент Систем безпеки, Bosch

•        «Робот-пилосос, інфраструктура і хмарні сервіси», компанія UCloud

•        «Створення резервних копій та захист від витоку інформації для малого та середнього бізнесу», «Нові технології і рішення ESET для протидії сучасним загрозам», ESET Україна

•        «Перші проекти LoRaWAN в Україні»,ELKO Ukraine

•        Також ви зможете напряму поспілкуватися з представниками таких компаній, як АСБІС-Україна, ESET, POMCAT, UCLOUD та іншими.

Інформація постійно оновлюється і ви можете стежити за нею на сайті Форуму.

Протягом всього часу проведення Форуму буде діяти виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.

Одна з найбільш цінних складових Форуму — це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.

А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній обстановці, відвідувачів BIT-2019 крім ділової частини чекає розіграш цінних призів та нетворкінг.

Увага! Кількість місць обмежена — поспішайте зайняти найкращі з них на BIT-2019.

Все, що стосується BIT-2019 у Рівне, включно і реєстрацію, можна знайти на офіційному сайті заходу.

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» є інформаційним партнером заходу і запрошує відвідувачів сайту і читачів журналу відвідати форум для ознайомлення з ІТ- рішеннями та застосування їх при створенні бізнесу.

Форум відбудеться 17 жовтня 2019 р, Адреса: м. Рівне, Майстерня Міста, вул. Лермонтова, 6