Міжнародна конференція «UKRCEMFOR 2019» вже наприкінці травня

укрцемфор

Нагадуємо, що 28-29 травня в Києві в НСК «Олімпійський», відбудеться VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR 2019»Організатор Форуму – Асоціація виробників цементу України «УКРЦЕМЕНТ».

Одна з цікавих тем, яка буде представлена на конференції, це про бетон, який є не лише будівельний матеріал, а його можна використовувати у створенні креативних доробків, надаючи йому будь-яку форму. Про це розповість Сольмаз Фуляді, відомий архітектор іранського походження, яка вже кілька років живе в Україні. За свою любов до бетону та вміння створювати з нього неймовірні речі пані Фуляді отримала неофіційний статус «королеви бетону».

Своєю творчістю креативний архітектор доводить, що бетон не варто заганяти лише у нішу суто будівельних матеріалів. Один з найкращих виробів з цього матеріалу, створений нею, – бетонне яйцеподібне крісло, зроблене з цементної суміші за секретним авторським рецептом. У списку її доробків також – ажурні люстри з бетону, підлогові світильники, комоди та книжні шафи з арматури, а також авторські інтер’єри у торгових центрах та будинках, причому не лише України, але й Данії та Америки.

Крім Фуляді на конференції UKRCEMFOR виступатимуть відомі експерти України та світу: Кун Коппенхол, Виконавчий директор, CEMBUREAU – Європейська Асоціація цементу; Геннадій Зубко, Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України; Віктор Довгань, Заступник Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції; Володимир Шульмейстер, перший заступник Міністра інфраструктури України (2014-2016), директор напряму «Інфраструктура майбутнього», Український інститут Майбутнього; Андрій Рязанцев, директор з економіки та фінансів, «ПАТ Укрзалізниця»; Мадс Нільсен, менеджер з глобальних продуктових ліній, FLSmidth, Данія; Божена Срода, Ph.D., старший експерт в галузі екологічних питань та альтернативних видів палива, Польська асоціація цементу, Польща та ін.

Конференція UKRCEMFOR, це найбільша галузева подія в Україні, яка відбувається раз на два роки. Зареєструватися можна, заповнивши форму на сайті конференції.

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» є інформаційним партнером заходу і запрошує відвідувачів сайту і читачів журналу відвідати конференцію для ознайомлення з сучасними технологіями цементного виробництва  та новітніми матеріалами для будівництва.