Неймовірні винаходи, які очищають океан

Подовження, початок тут. Ці проекти допомагають видалити та переробити сміття, що потрапило в океан.

Дослідження зрозумілі: техногенне забруднення задушує океани. Від пластмаси, яка кружляє по всьому світу, виводячи пляжі та вбиваючи морських тварин, до хімічних та нафтових розливів, які отруюють море, люди винні у погіршенні стану здоров'я океанів.

На щастя для нашої планети, деякі люди присвятили себе виправленням помилок людства. На честь Всесвітнього дня океанів HuffPost висвітлює новаторські винаходи, розроблені для піклування моря.

Хоча ці рішення не повністю вирішують світову проблему із забрудненням — реальні зміни можуть відбутися лише тоді, коли людство кардинально змінить свої звички, щодо споживання іжита напоїв в пластичній упаковці — приведені нижче проекти – гарний початок для цього.

3. Ця технологія, яка перетворює пластикові відходи в олію

Керівник компанії з переробки та команда інженерів розробили нову технологію, яка, як повідомляється, перетворює пластикові вироби в олію .

Адріан Гріффітс з британської компанії Recycling Technologies використовує машину розміром з тенісний корт у сміттєпереробному центрі на захід від Лондона, щоб розбити різноманітні пластмасові вироби, в тому числі чіпляти обгортку та електроніку, і перетворити їх на корисні матеріали або енергоносії. видобуток нафти.

Bloomberg повідомляє,  що машина нагріває відходи до 932 градусів за Фаренгейтом, переплавляючи сміття в пари. Потім його охолоджують, щоб створити один з трьох різних матеріалів: паливо, яке можна продати нафтохімічним компаніям, речовину, що нагадує воск, подібну до того, що горять корабельні двигуни, або коричневий віск, який можна використовувати для взуття для косметики чи косметики.

Техніка, яку застосовує машина, відома як піроліз , розбиває суміш пластмаси на більш основну молекулу, щоб її можна було перетворити на олію, яку університет Уорік назвав Plaxx , повідомляє Telegraph.

Інженери в університеті  розробили цю технологію і працюють з технологіями переробки, щоб використовувати її.

Джерело:

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!