Форум ВІТ-2019 у Києві вже у вівторок

adv-800X600UA new

Нагадуємо, що 26 лютого у Києві  відбудеться унікальний галузевий захід, BIT-2019. Це знайомство з новітніми інформаційними технологіями, на що вказує програма Форуму. Ось тільки декілько з них:

«UCloud. Приклади використання», «Нові технології і рішення ESET для протидії сучасним загрозам», «UCloud. Приклади використання», Данило Бєлов, директор з розвитку, UCloud, «Нові технології і рішення ESET для протидії сучасним загрозам», «Хмарний провайдер UCloud. Погляд з середини», «Технології майбутнього», «Готуйтеся — все міняється!» і таке інше.

Також ви зможете напряму поспілкуватися з представниками компаній: ESET, UCLOUD, ROMSAT, TopTechnology, GigaCloud та іншими.

Протягом всього часу проведення Форуму буде діяти виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.

Організатор заходу — Міжнародне маркетингове агентство CIS Events Group. Більш детальна інформація тут

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» є інформаційним партнером заходу і запрошує відвідувачів сайту і читачів журналу відвідати форум для ознайомлення з ІТ та застосування їх при створенні бізнесу.

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order