Безповітряні шини для велосипедів з 3D-принтеру

велосипедні шини виготовлені 3Д друком

В нашій онлайн інформації ми довільно часто звертаємося до нових технологій сьогодення і, перш за все, к
технології друку на 3D-принтері. Ця технологія може здійснюватися різними способами і з використанням різних матеріалів, але в основі будь-якого з них лежить принцип пошарового створення (вирощування) твердого об'єкта. Сьогодні розповідаємо про виготовлення велосипедних шин за допомогою 3D-принтера.

Можливо, в недалекому майбутньому велосипедисти будуть їздити на безкамерних шинах зі значно збільшеним ресурсом довговічності. Компанія BigRep днями провела презентацію нового продукту, надрукованого на широкоформатному 3d-принтері – велосипедних шин з термопластичного еластомеру PRO FLEX Filament. Дизайнер нових шин Марко Маттіа Крістофорі виступив першим тестувальником інноваційних покришок на поіздці по Берліну, і охарактеризував поїздку як «дуже комфортну».

Шини з PRO FLEX Filament були надруковані на промисловому 3D-принтері BigRep One. Матеріал має високу стійкість до високих і низьких температур, а виготовлені з нього покришки, за словами виробника, мають прекрасні амортизаційні та динамічні характеристики.

Крім шин для велосипедів з термопластичного еластомеру PRO FLEX Filament можна виготовляти колеса для скейтборду і навіть підошву спортивного взуття. Фахівці BigRep звертають особливу увагу на незвичайні можливості матеріалу у виробництві «безкамерок»: замовник може обрати малюнок протектора і профіль шини в залежності від специфічних умов експлуатації велосипеда, чи то шосейна їзда або фрірайд або якісь особливі погодні умови.

На жаль, серійне виробництво таких шин найближчим часом не планується: BigRep кажуть, що поки це демонстраційний зразок дизайну, який дає уявлення про унікальні можливості друку на промисловому широкоформатному 3D-принтері BigRep One. Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".laughПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order