9-та Конференція та Виставка сонячної Енергетики — CISOLAR 2020

9 конференція та виставка

7-9 квітня 2020 р. у Києві відбудеться головна бізнес-подія регіону у сфері сонячної енергетики, присвячена новітнім технологіям, трендам та інвестиційним можливостям — CISOLAR 2020, 9-та Міжнародна Конференція та Виставка сонячної енергетики Центральної та Східної Європи. Організатор – Центр Інноваційного Бізнесу (IB Centre) – міжнародна компанія, яка реалізовує проекти у сфері енергетичних інновацій, а також є провідним продюсером конференцій та виставок у сфері новітніх енергетичних технологій.

Сонячна енергетика продовжує займати провідні позиції за кількістю встановлених потужностей серед всіх відновлюваних джерел енергії у світі та в Україні зокрема.  У період з 2019 по 2024 рр. потужність відновлюваних джерел енергії на глобальному рівні прогнозовано може збільшитися на 50% саме завдяки сонячній енергетиці, адже тільки на PV-сегмент припадає майже 60% очікуваного зростання. Потужності сонячної енергетики в Україні зросли за останні 3 роки у понад 7 разів. Зокрема, станом на 1 грудня 2019 р. загальна потужність українських сонячних станцій перевищила 3,8 ГВт.

Стосовно енергетичній стратегії до 2035 року, досягнувши «сонячних» потужностей 5 ГВт Україна може увійти до ТОП15 найрозвиненіших ринків сонячної енергетики у світі. Проте, на шляху до нових досягнень Україні необхідно сформулювати чіткі правила гри та зрозумілу для інвесторів тарифну політику, зокрема впровадити ефективну систему аукціонів для об’єктів відновлюваної енергетики та відмовитись від ретроспективного зниження «зелених» тарифів для побудованих сонячних електростанцій.

Питання нових законодавчих умов розвитку галузі та можливих ризиків будуть у центрі уваги провідної бізнес-конференції сонячної енергетики CISOLAR 2020. Цього року захід збере понад 500 делегатів та видатних спікерів з більш ніж 40 країн. 

Також у центрі уваги заходу буде тема розподіленої генерації та технологій зберігання енергії, будуть представлені останні світові тренди та успішні бізнес-моделі сонячної енергетики, а також новітні технологічні рішення та сервіси.

Кращі проекти галузі будуть визначені на традиційній 4-ій церемонії нагородження кращих проектів сонячної енергетики CISOLAR AWARDS. За звання кращого проекту компанії змагатимуться у 5-ти номінаціях: найкраща PV-інсталяція для приватних домогосподарств, найкраща PV-інсталяція середнього розміру, найкраща велика PV-інсталяція, найкращий продукт сонячної енергетики та видатна особистість у галузі сонячної енергії.

На 2-денній Виставці нових технологій сонячної енергетики CISOLAR 2020, яка пройде 8-9 квітня 2020 р. у виставковому центрі М82 (вул. Межигірська, 82, Київ), візьмуть участь понад 120 провідних компаній з 30 країн світу. Серед експонентів кращі рішення представлять EPC компанії, виробники сучасних модулів та інверторів, PV-дистриб’ютори, постачальники матеріалів та аксесуарів, виробники кріплень та металоконструкцій, програмного забезпечення та інші. Компанії представлять останні розробки та інноваційні технології, сучасне обладнання, кращі сервісні та технологічні рішення для бізнесу та приватного сектору. Кількість відвідувачів виставки очікується на рівні 5 000.

Окрім сонячних електростанцій великої потужності в Україні продовжує активно зростати сегмент домашніх СЕС. Станом на 1 жовтня 2019 р. в Україні налічувалось понад 15 тис. домашніх господарств з СЕС, встановлена потужність яких перевищила 350 МВт.

В рамках Виставки новітніх технологій CISOLAR 2020, буде проведено серію практичних тренінгів Solar Academy для інсталяторів малих сонячних електростанцій. Тренінги відбудуться 8 та 9 квітня у конференц-залі виставкового центру. Заходи дозволять розширити теоретичні знання та практичні навички щодо експлуатації СЕС, розкрити прихований потенціал станції,  інсталятори отримають покрокову інструкцію щодо збільшення генерації енергії та прибутку станції, будуть обговорені останні зміни в українському законодавстві та актуальні юридичні питання галузі. Серед спікерів представлять свої доповіді директори та власники провідних українських компаній, представники державних органів, інженери та керівники проектно-технічних підрозділів, а також юристи у сфері енергетики, будівництва та інвестицій.

Лінійку потужних заходів доповнять B2B та B2C зустрічі, під час яких проводяться переговори, укладаються угоди та підписуються контракти.

 Зареєструватись на CISOLAR 2020 можна за цією адресою:

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» є інформаційним партнером заходу і запрошує відвідувачів сайту і читачів журналу відвідати конференцію  та виставку для ознайомлення з сучасними технологіями у галузі ВДЕ, для можливості становлення приватного бізнесу.

Конференція відбудеться 7 квітня у Києві в готелі Fairmont (вул. Набережно-Хрещатицька, 1).
Виставка CISOLAR 2020, пройде 8-9 квітня 2020 р. у виставковому центрі М82 (вул. Межигірська, 82, Київ).