Вересневий захід об’єднав киян та гостей столиці проти підробок!

вручення журналу

3 вересня 2015 року в київському парку ім. Тараса Шевченка кияни та гості столиці, котрі не злякались задимлення та спеки, зібрались на черговій соціальній акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» у межах просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні». Цей вересневий захід став третьою спільною акцією Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП)  і Київської міської державної адміністрації. Серед учасників були: студенти та викладачі ВНЗ, державні службовці, вчені, журналісти, домогосподарки  та пенсіонери.

Просвітницька кампанія «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» стартувала навесні 2012 року за ініціативи УАПП та підтримки Державної служби інтелектуальної власності України, Державної митної служби України, Міністерства внутрішніх справ України, Українського національного комітету Міжнародної торгової палати. У 2015 році до цієї акції приєдналась редакція журналу «Винахідник і Раціоналізатор». В 3-му та 4-му номерах журналів відведоно спеціальну рубріку, «Купуємо українскі товари».

Розпочавши цю кампанію, українці долучились до проведення Міжнародної просвітницької кампанії «Всесвітній день боротьби з підробками», яка була започаткована Всесвітньою групою по боротьбі з підробками (GACG Network) у 1998 році і відтоді проводиться щороку. Численні заходи, які відбуваються по всій Європі та в США, наголошують на міжнародних аспектах порушення прав інтелектуальної власності та підкреслюють зростаючу потребу світової спільноти у посиленій спільній боротьбі з підробками. Особлива увага завжди приділяється тим підробкам, які загрожують здоров’ю та безпеці людей.

Просвітницька кампанія «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» спрямована на просвіту українського суспільства та виховання поваги до прав інтелектуальної власності, на формування раціональної моделі споживання та підвищення рівня обізнаності громадян щодо ризиків і наслідків придбання контрафактних товарів.

На фото, вручення журналу генеральному директору компаії «Пахаренко і партнери» Антоніні Пахаренко-Андерсон.