Воднева вантажівка Project Portal Beta

воднева вантажівка

Компанія Toyota представила другий прототип вантажівки на водневих паливних елементах Project Portal. Нова версія під назвою Beta отримала, зокрема, більший запас ходу.

Перший прототип водневої вантажівки Toyota проїхав більше 16 000 кілометрів в ході вантажоперевезень в порти Лонг-Біч і Лос-Анджелеса. Toyota планує запустити для тих же робіт новий прототип вантажівки на водневих паливних елементах пізніше в цьому році — до тих пір буде працювати перша версія під назвою Alpha.

Як зазначив Андрю Лунд (Andrew Lund), головний інженер Project Portal, перша вантажівка вже підтвердив здійсненність концепту і тепер компанія повинна піти далі — показати, що нова вантажівка не тільки краще оригінального, але і що воно більш комерційно життєздатна, передає New Atlas.

Вантажівка Beta, або Project Portal 2.0, отримала силову установку, схожу з такою у оригінальній версії: мотори видають понад 670 кінських сил і 1 796 Нм крутного моменту. При цьому в порівнянні з Alpha Beta вміщує більше водневого палива — вона отримала приблизно на 50 відсотків збільшений запас ходу: більше 300 миль (близько 480 кілометрів). У той же час фахівці реконфигурували водневі баки машини, щоб зробити більш містким салон, не збільшуючи при цьому колісну базу. Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order