Випробування електричного літака

електричний літак

У більшості країн світу йде прискорений процес впровадження екологічного зеленого транспорту і перш за все електромобілів. Наша країна робить перши кроки, і на жаль не може пишатись своїми досягненнями у цьому напрямку. Але є країни, що дбають про екологічний стан свого довкілля, при цьому впроваджують нові технології не тільки на землі, а і в повітрі.

В кінці липня в Гельсінкі, Фінляндія, електричний літак Alpha Electro компанії Pipistrel виконав офіційний політ. Це, як повідомляється на сайті компанії, перший політ електричного літака у Фінляндії. Апарат, у Фінляндії зареєстрований як надлегкий, піднявся в повітря в аеропорту Гельсінкі-Малмі.

Alpha Electro, який здійснив політ у Гельсінкі, був придбаний Гельсінською асоціацією електричної авіації. «Це перший крок назустріч більш екологічному майбутньому фінської авіації», — заявив Джанне Васама (Janne Vasama), глава асоціації, коментуючи політ Alpha Electro. Як зазначається, вартість палива і вартість обслуговування — дві головні проблеми звичайної авіації: електричні ж літаки обходяться в цьому сенсі набагато вигідніше.

Матті Ванханен (Matti Vanhanen), голова комітету з закордонних справ у парламенті Фінляндії, також прокоментував успішний тест електролітака: «Ми можемо прогнозувати незабаром розвиток мережі електричних літальних апаратів, яка забезпечить всю країну». Джерело 

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order