Оновлений електромобіль Hyundai Ioniq

Hyundai Ioniq 2020

Досить успішна лінійка електромобілів і гібридів Hyundai Ioniq своєчасно і дуже якісно оновилася для 2020 модельного року. Автомобілі отримали свіжий дизайн, технологічні оновлення, а електромобіль — ще і батарею збільшеної місткості.

Зовнішні зміни в більшій мірі спостерігалось новою, більш ефектною графікою зовнішньої світлотехніки і інший передніми гратами — на зміну горизонтальним смужках прийшов великий фасетчатий малюнок.

Його характер триває і на декоративній панелі Hyundai Ioniq Electric 2020 року — раніше цей елемент був повністю гладким, без будь-яких малюнків. Також варто звернути увагу на збільшений логотип бренду і нові денні ходові вогні.

В інтер'єрі Hyundai Ioniq 2020 з'явився 10,25-дюймовий монітор інформаційно-розважальної системи, а також оновилися матеріали обробки. Головні ж зміни відбулися в технічній частині повністю електричної модифікації автомобіля.

Тепер такий Ioniq оснащують батареєю ємністю 38,3 кВт. г (замість колишніх 28 кВт. год). Завдяки цьому, відповідно до системи сертифікації WLTP, пробіг без підзарядки становить 294 км.

За допомогою 100-кіловатної станції швидкої зарядки 80% поповнення запасу ходу займає 54 хв. Потужність електромотора (134 к.с.) не змінилася. Дві гібридні версії оснащують чотирициліндровими бензиновими двигунами об'ємом 1,6 л потужністю 104 к.с. У першому випадку в парі з ним працює 43-сильний електромотор, а в гібрида Hyundai Ioniq Plug-in — 60-сильний. Батарея на 15,6 кВт. г забезпечує плагін-гібридному Ioniq 2020 52-кілометровий електричний запас ходу.

Нова система Blue Link, завдяки встановлюється на смартфон з додатком, дозволяє дистанційно запускати і зупиняти роботу двигуна або налаштовувати кліматичну установку. Версії Electric і Plug-in також дозволяють перевірити стан батарей. Гібридні модифікації вийдуть на європейський ринок в середині літа, електромобіль — у вересні.

Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order