Українська розробка “Електросмарт” Kugel

смартелектро Кудель

Після появи в мережі першого зображення компактного міського електрокара Kugel журналісти Авто24 взяли інтерв’ю у розробника моделі Андрія Джазовского, відомого як творця вітчизняного суперкара Hymera.

За словами Джазовского, автомобіль Kugel – це компактний (лише 2,7 м в довжину) міський електромобіль, який буде вироблятись у місті Малага (Іспанія). На нього вже є замовлення від влади Монако, а також від українського екопоселення під Борисполем.

Дизайн електромобіля Kugel розробив Dejan Hristov. Завдяки кулястому кузову машина істотно відрізняється від нинішніх конкурентів. Автомобіль виконаний в двох варіантах – трьох – і шестимісному. Місце водія в Kugel знаходиться посередині, двоє пасажирів переднього ряду розміщені трохи позаду.

Кузов новинки зроблений зі склопластику, що дозволяє виготовляти його дрібносерійно на невеликому підприємстві, а не на автозаводі. Передбачені спеціальні модифікації для служб доставки.

Мінікар Kugel буде виготовлятись тільки з електричною силовою установкою. На сьогодні машина приводиться в рух 3,3-кіловатним електродвигуном, крутний момент якого становить 130 Нм. Запас ходу може коливатися від 180 до 220 км (з опціональним зарядним пристроєм), а повний заряд батарея отримує за 20 хвилин.

На даху Kugel розміщені сонячні батареї, які в денний час здатні забезпечувати роботу кліматичної системи. Габарити тримісної моделі – 2,7 м в довжину, 1,55 в ширину і 1,56 у висоту, колісна база складає 1867 мм. Авто може взяти на борт 250 кг.

Вартість електромобіля на момент початку продажів влітку 2018 року складе від 9500 євро. Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".laughПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order