Український енергетичний тиждень’18

Український енергетичний тиждень

З 19 по 21 листопада 2018 року в НСК «Олімпійський» відбудеться ключова подія року в українській енергетиці — «Український Енергетичний Тиждень’18». Тут зустрінуться найвпливовіші представники національних та іноземних компанії, що перетворить локацію на центральне місце для В2В та В2С комунікацій енергетичного сектору. Організатор — A7 CONFERENCES

Подія об’єднає чотири важливих українських форуми, які вже протягом трьох років збирають головних гравців ринку енергетики:

— IIІ «Український нафтогазовий інвестиційний форум ’18»  | 19 Листопада

— ІІІ «Український форум з відновлюваної енергетики ’18» | 20 Листопада

— ІІ «Український форум з енергоефективності ’18» | 21 Листопада

— І «Український форум ОСББ ’18» | 21 Листопада

Форуми стали постійним місцем зустрічей представників енергетичного сектора, українських та іноземних девелоперів, інвесторів, державних діячів та представниками фінансових організацій. Їх мета — встановити бізнес-контакти та створити основу для прийняття важливих рішень, пошуку інвестиційних можливостей, обговорення розвитку та шляхів реформування ключових секторів енергетики.

Відкривати Український енергетичний тиждень буде Український нафтогазовий інвестиційний форум. У програмі форуму ключові експерти галузі розкриють такі тематики: глобальні тенденції розвитку нафтового та газового сектору, нафтогазовий ринок в Україні, фінансування сектору.

Другим форумом на Українському енергетичному тижні стане Український форум з відновлюваної енергетики. Вітрова енергетика, сонячна та біоенергетика, а також інвестиційні можливості відновлюваної енергетики України – тематики, на яких фокусуватиметься форум.

Фінальним форумом енергетичного тижня буде ІІ Український форум з енергоефективності. У складі якого цьогоріч пройде  Український форум ОСББ. Національними цілями до 2020 року визначили 11% «чистої» енергії у кінцевому енергоспоживанні, і 75% «зеленої» енергії у загальному первинному енергопостачанні до 2035 року.

Окрім основної програми протягом заходу працюватиме масштабна виставка та тематичні семінари. 

Журнал «ВІР» є інформаційним партнером цього дійсно масштабного трьохденного заходу та пропонує читачам і відвідувачам сайту заздалегідь визначитись в своїх планах щодо можливості прийняти в ньому участь.

Більше про програму та реєстрація тут.

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order