Тренінг “Як подвоїти дохід сонячної електростанції”

Тренінг 05.03.2019

Вчора прийняв участь у тренінгу “Як подвоїти дохід сонячної електростанції”, який дуже добре організувала команда «IB Centre».  За словами засновника цієї компанії Віталія Давія, починаючи з 2015 р., в інсталяцію малих домашніх станцій було інвестовано понад 72 млн євро. При цьому кількість домогосподарств, обладнаних сонячними електростанціями перевищила 6 500. У 2019 році прогнозується активний зріст будівництва невеликих дахових СЕС – одного із найкращих інвестиційних напрямків для отримання пасивного доходу.

Саме на тренінгу була можливість ознайомитись із важливими складовими при будівництві СЕС. Для мене було цікаво, як на рівні держави підтримується цей напрямок розвитку бізнесу. З виступу і  відповідям на багато запитань (Юрій Шафаренко Держенергоефективності) учасники змогли зрозуміти, що існуюче законодавство і в проектах розроблених законів передбачається всіляка підтримка і сприяння розвитку сонячної енергетики, як для приватних підприємств також і для промислових.

З практикою монтажу та експлуатації СЕС можна було дізнатись з інформації спікерів: Дмитра Лукомського (компанія «Авенстон»), Олександра Сокиржинського (компанія «Аванте»). Цікаво також було дізнатись, як проектні розрахункові економічні і технічні показники СЕС відрізняються від реальних, Олександр Дубовий (компанія «Електро-Актив»).

Саме такі тренінги повинно проводити, щоб якомога більше людей зацікавлених в приватному бізнесі у відновлювальній енергетиці, змогли подолати шлях, і вигідно вкласти свої заощадження і інвестиції, враховуючи помилки і успіхи на реальних фактах.

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order