Проект ультрасучасної орбітальної станції

космічна станція

Комерційна організація «Gateway Foundation» опублікувала рекламний ролик, що демонструє проект нової космічної станції. Автори розробки — екс-пілот Джон Блінкоу і колишній архітектор з Лабораторії реактивного руху NASA Том Спілкер. За їх задумом станція буде обертатися на земній орбіті і слугувати платформою для реалізації широкого спектру завдань.

В першу чергу станція — це космопорт, розташований в космосі, перевалочний пункт на шляху до інших планет, а в далекій перспективі й до зірок. Тут передбачено місце під склади для палива і вантажів, ремонтні майстерні, готель для проживання космонавтів. Станція обертається навколо поздовжньої осі, за рахунок чого створюється низька гравітація, і це можна використовувати для акліматизації тих, хто відправляється на Місяць або Марс.

На станції є свої плантації рослин на гідропоніці, наукові лабораторії і т. д. Сам об’єкт має екстериторіальний статус і не підпорядковується одному уряду світу, найімовірніше, влада буде належати самій Gateway Foundation. Або корпораціям, з якими вона стане співпрацювати – для зведення такої грандіозної споруди компанії потрібні спонсори.

Сьогодні вже можна взяти участь у проекті, почавши сплачувати щорічні внески та отримавши доступ до інформаційної програми. Дата початку будівництва поки не визначена, що не заважає розробникам вже прогнозувати порядок заселення станції, створення сімей і навіть народження дітей. Цілком очевидно, що вони покладають на проект великі надії.

Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order