Перший в світі літаючий скейтборд

літаючий скейтборт

Напевно кожен, хто дивився фільм «Назад в майбутнє — 2», пам'ятає, як Марті МакФлай хвацько розсікав на літаючому скейтборді. Інженерам знадобилося майже 20 років, щоб втілити в життя цей футуристичний концепт.

У мережі з'явилися відео першого в світі літаючого ховерборду Hendo Hoverboard — стартапа каліфорнійської компанії Arx Pax. На короткому ролику видно, як Hendo, ігноруючи всі закони фізики, парить у повітрі в декількох сантиметрах над землею.

Досягається ефект левітації, за словами творців Hendo Hoverboard, завдяки кільком магнітам і чотирьом дископодібним двигунам на нижній частині дошки, які створюють магнітне поле. Принцип електромагнітного поля використовується і в поїздах на магнітній підвісці.

Варто зазначити, що літати де завгодно на дошці не вийде — ховерборд може парити тільки над поверхнею з неферомагнітних провідників. На сучасному етапі розвитку проекту, Hendo може підняти в повітря людину вагою до 140 кілограм ваги і парити в повітрі близько 10 хвилин. Не особливо вражаючі результати, однак не варто забувати, що це лише початок проекту.

Hendo Hoverboard буде реагувати на рухи тіла повітряного скейтбордиста так само, як звичайний скейтборд. При цьому користувач повинен буде розганяти його, відштовхуючись ногою від землі, оскільки команді, яка створила цей футуристичний апарат, поки не вдалося придумати альтернативне джерело рушійної сили.

Джерело 

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order