Технологічна революція мережі 5G

мережа 5-G

Незабаром, користуватися суперможливостями 5G можна буде навіть на дешевому мобільному телефоні, отримуючи при цьому неймовірну швидкість інтернету і гігантські обсяги інформації.

Відкриються нові горизонти для медицини і транспорту. На рівні уряду зараз вже щосили обговорюють якісно новий вид зв'язку. Про 5G — стандарт, про який зараз всюди тільки й розмови.

Завдяки 5G, користувач зможе з планшета управляти грою, запущеної на іншому пристрої. Це корисно на виробництві, управління може бути дистанційним. Так, наприклад, можна буде управляти вантажівкою, яка знаходиться за тисячу кілометрів. При нинішніх швидкостях мобільного інтернету все це практично нереально. Тим більше неможливий інтернет речей — коли, наприклад, машина-автопілот на зв'язку зі світлофорами, а в салоні будь-яке кіно в ультрависокому дозволі.

Перехід на 5G обіцяє нову технологічну революцію — з телемедициною, дронамі і впровадженням VR (віртуальної реальності) в повсякденне життя. Загальнодоступні мережі 5G вже запустили в Південній Кореї.

Швидкість мобільного інтернету в п'ятому поколінні стільникового зв'язку (5G) буде перевищувати 1 Гбіт / с. На практиці високу (кілька десятків мегабіт в секунду) швидкість повинна отримати велика група користувачів — і це не тільки люди, а й неживі абоненти: розумні машини, системи розумного будинку і розумного міста.

П'яте покоління пройшло перевірку на зимовій Олімпіаді в лютому 2018 року в Пхенчхані (Південна Корея). Комерційна експлуатація мережі п'ятого покоління в Південній Кореї почалася 5 квітня, коли Samsung відкрила продаж смартфона Galaxy S10, сумісного з 5G. За даними телекомунікаційної компанії KT, мережа 5G готова до експлуатації в 85 містах, в тому числі в Сеулі з населенням майже 10 млн осіб.

Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order