Українці створили «розумний» спінер

смартспінер

Двом хмельничанам вдалося розробити нову, цікавішу версію популярного спінера. Нова версія іграшки може відображати повідомлення з соцмереж та виконувати функцію ліхтарика.

Єгор Коваль і Сергій Корсун вирішили удосконалити спінер. Вони розробили нову версію популярної іграшки «спінер». Наразі хлопці збирають кошти, щоб запустити виробництво SmartSpinner на краунфандинговій платформі. Загалом їм потрібно зібрати 15 тисяч доларів. SmartSpinner — це електронний мультимедійний спінер з широким спектром можливостей.

SmartSpinner може створювати динамічні зображення, анімації, слайд-шоу. Для цього потрібен лише смартфон із Bluetooth. Зображення створюються та передаються SmartSpinner за допомогою спеціально розробленої програми.

Крім того, смартспінер пропонує різні режими розваг. Крім розважальних, також доступні інформаційні режими. Наприклад, можна переглядати текстові повідомлення з соціальних мереж та інших програм смартфона.

В описі проекту зазначано, що смартспінер оснащений внутрішнім електронним годинником. Можна у будь-який час вмикнути відповідний режим, а потім буде відображено класичний годинник. Кожен зможе змінювати його фон на свій смак. Також при необхідності спінер може освітлювати приміщення завдяки спеціальній функції. Джерело

Є новина? Надсилайте на vinahid@ukr.net

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".laughПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order