Сонячні панелі в звичайній глиняній черепиці

сонячна черепиця

Італійська компанія REM SpA, що спеціалізується на виробництві фотоелектричних систем і прес-форм для пластмас, розробила технологію, що дозволяє інтегрувати сонячні панелі в звичайну глиняну черепицю. За заявами інженерів компанії, встановлена ​​під кутом 30 — 35 градусів черепиця на ділянці 18 квадратних метрів здатна виробляти до 1650 кВт. г енергії на рік. Крім того, альтернативою сонячним батареям може послужити, також вбудований в основу черепиці сонячний колектор, який зможе забезпечувати гаряче водопостачання.

Нова серія «сонячної» покрівлі отримала назву Techtile. З її впровадженням розробники пропонують відмовитися від установки на даху окремих сонячних модулів, а використовувати вже готове рішення, яке одночасно і збереже естетичний дизайн споруди, і зробить його більш енергонезалежною.

Зручною особливістю «сонячної» черепиці є, то що вона укладається таким же способом, як і традиційна бітумна черепиця. При будівництві такої покрівлі, яке здійснюється вручну, не потрібно застосовувати будь-які спеціальні інструменти або проводити окремі комунікації — все електричні і механічні з'єднання встановлюються автоматично, в процесі укладання.

Також до переваг нової черепиці можна віднести її універсальність — система Techtile розроблена з можливістю інтеграції з найрізноманітнішими сонячними установками, що дозволяє регулювати її продуктивність. Так, наприклад, з фотоелектричними панелями вона здатна видавати до 3 кВт потужності на кожні 40 квадратних метрів встановленої площі. Така продуктивність, за заявою REM, може в повній мірі відповідати енергетичним потребам середньостатистичної сім'ї.

Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order