Cонячна електростанція у вигляді куба

сонячна станція куб

Українська компанія «Карбон КНС», що займається будівництвом промислових сонячних електростанцій, розробила невелику домашню СЕС в формі куба — Cuber. Її особливості в тому, що, на відміну від класичних СЕС, її установка не вимагає підготовчих робіт і зміцнення даху.

Cuber є компактною сонячну електростанцію габаритами 2 * 2 метра. Поставляється в зібраному вигляді, але, за словами розробників, на те, щоб зібрати конструкцію, підключити і почати користуватися — піде всього один день.

Зібрати станцію можна самостійно, дотримуючись інструкції, або за допомогою електрика.

«Головне наше завдання — зробити енергетичну незалежність доступною. Ми хочемо, щоб купити сонячну електростанцію було так само просто, як холодильник або пральну машинку. Ви купуєте, запрошуєте електрика і за кілька годин маєте працюючу техніку», — зазначає керівник проекту Юлія Полякова.

Cuber коштує $ 3000 (81 000 грн), номінальна потужність — 3 кВт. год. За словами розробників, цього вистачить на те, щоб на 70% забезпечити електроенергією середньостатистичний за розмірами приватний будинок, укомплектований всією необхідною технікою.

Як відзначають в «Карбон КНС», Cuber розрахована тільки на власні потреби — вона не підходить для того, щоб заробляти на «зелений тариф».

Джерело:

Якщо вам цікаві новітні розробки в науковій та технічній сфері, підпишіться на електронну версію нашого журналу. smileyТам ви знайдете ексклюзивні матеріали, які не були опубліковані на нашому сайті!