Сканер EXPLORER

skaner-explorer-nbvr

EXPLORER – перший в світі сканер, який створює повні 3D-знімки людського тіла

Після більше ніж 10 років досліджень вченим вдалося створити перший у світі повнорозмірний медичний сканер, за допомогою якого можна отримувати тривимірні знімки всього людського тіла. Унікальний пристрій працює майже в 40 разів швидше, ніж нині діючі позитронно-емісійні томографи (ПЕТ).

Пристрій отримав назву EXPLORER. Це-сканер, який об’єднує в собі функції ПЕТ та комп’ютерної томографії.

Якість сканування EXPLORER суттєво  перевершує всі сучасні системи-аналоги, при цьому на швидке сканування всього тіла йде не більше 20-30 секунд, завдяки чому пацієнт отримує мінімальну дозу радіації. А при більшій чутливості медики можуть отримувати зображення на молекулярному рівні, що абсолютно недоступно для нині діючих пристроїв. Правда поглиблене сканування займе трохи більше часу.

З появою на ринку EXPLORER медики отримають новий вид діагностичної візуалізації, за допомогою якої можна, наприклад, виміряти кровотік або фіксувати засвоєння глюкози всім організмом в режимі реального часу. Пристрій має пройти ще ряд випробувань і перевірок, перш ніж його запустять в серійне виробництво.

Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order