Кімнатна ферма — Living Farming Tree

living-farming-tree-7

Living Farming Tree («Живе дерево-ферма») від Hexagro — це приголомшливий критий сад, який використовує сучасні технології для швидкого вирощування продуктів, при цьому займаючи мало місця.

Інноваційний дизайн поєднує в собі аеропоніку з ефективним штучним освітленням, повну автоматизацію і багаторівневу модульну структуру для оптимізації простору, урожайності і кількості використовуваної води, дозволяючи будь-кому вирощувати врожай практично в будь-якій кімнаті.

Hexagro прагне принести природу в звичайні квартири і навчити людей міському сільському господарству. Ця мета привела компанію до створення Living Farming Tree, автоматизованої системи вертикального росту, керованої спеціальним додатком. Їх «дерево» зроблене з балок і шестикутних платформ, що з’єднують їх.

Це забезпечує структуру для підтримки невеликих модулів вирощування рослин. Система, яка може бути налаштована і розширена завдяки використанню більшої кількості модулів, повністю зроблена з матеріалів, придатних для вторинної переробки.

Living Farming Tree використовує аеропоніку, процес, який дозволяє міським виробникам вирощувати продукти без ґрунту або пестицидів і використовувати на 90-98 відсотків менше води. Рослини буквально процвітають в середовищі інертного субстрату. З першого погляду може здатися незвичним, що коріння вільно звисає знизу. Насправді коріння добре аероване і поглинає поживні речовини через «поживний туман» і кисень, змушуючи рослини рости швидше і бути в підсумку смачнішими. За словами представників Hexagro, подібна система може похвалитися низьким споживанням енергії.

Завдяки своєму незвичайному зовнішньому вигляду і соковитій зелені, що росте на ньому, «дерево» також сприяє розслабленню і релаксації людей в приміщенні, в якому воно встановлене. Світлодіодні ліхтарі, давачі і запатентований комп’ютер для моніторингу скорочують час обслуговування такої «домашньої ферми» до мінімуму.

Для початківців міських фермерів з нуля, без особливих знань і досвіду буде доступне вирощування листової зелені, брюссельської капусти, трави, повітроочисних рослин або невеличких фруктів і ягід, таких як полуниця. Hexagro сподівається запропонувати в майбутньому спеції, їстівні і не їстівні квіти і навіть овочі, такі як баклажани або помідори.

Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order