Пластик який розчиняється у воді

новий пластик

Група вчених з Чилі розробила нову технологію виробництва пластика — замість традиційних нафтопродуктів при створенні матеріалу, хіміки використовували вапняк. Отриманий таким чином матеріал розчиняється в холодній воді протягом декількох хвилин. Про це пише AFP.

Дослідники виявили нову хімічну форму пластика на основі полівінілового спирту (ПВС) при спробі створити біологічно руйновану побутову хімію. Вчені стверджують, що нова речовина нешкідлива для організму тварин і людини, а при поміщенні в воду розкладається повністю — у випадку з пластиковим пакетом цей процес «займає від п'яти до десяти хвилин».

За даними AFP, продажу пакетів з нового виду пластику можуть початися в жовтні 2018 року. У майбутньому вчені мають намір створити з биорозкладаючого матеріалу інші види упаковки.

Щорічно в світовий океан викидається 8 млн. т пластика. Існують кілька проектів з очищення світового океану від сміття. Один з них, компанія The Ocean Cleanup, хоче встановити плавучі бар'єри для збору сміття, які за п'ять років очистять до 50% так званого великого тихоокеанської сміттєвої плями. Воно знаходиться між Гаваями і Каліфорнією, це область, де пластикове сміття накопичується через вітри і океанські течії. Джерело

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order