Перший Міжнародний енергетичний Форум «Вітер та Водень» (INEF)

Енергетичний-Forum_2018

Нагадуємо, що 17 травня 2018 року у КВЦ «Парковий» відбудеться Перший Міжнародний енергетичний Форум «Вітер та Водень» (INEF). Використання потужної енергії вітру і необмеженого потенціалу водневої енергії для забезпечення збалансованого розвитку енергетичного комплексу України є основною темою форуму.

Організатори Форуму: «Українська вітроенергетична асоціація» та Енергетична асоціація «УКРАЇНСЬКА ВОДНЕВА РАДА». Співорганізатор: A7 CONFERENCES. Генеральний партнер: ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ. Фінансовий партнер: АБ «УКРГАЗБАНК». Офіційні партнери: «Вітряні парки України», УВЕА, ДТЕК, ЕКО ОПТІМА, ЮФ Саєнко Харенко.

На заході будуть обговорені питання:

  • можливість збільшення частки відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в національному виробництві електроенергії;
  • роль ВДЕ в збалансованому розвитку енергетичного комплексу України і перехід до безвуглецевої економіки;
  • реалізацію вітроенергетичних проектів в умовах нового законодавства;
  • можливості технологій з виробництва та використання водню;
  • сучасні технології виробництва вітрових турбін;
  • інновації водневої енергетики;
  • успішні вітроенергетичні проекти в Україні та світовий досвід реалізації водневих енергетичних рішень;
  • інвестиційну привабливість сектору відновлюваної енергетики України.

Серед доповідачів Форуму представники міністерств та відомств України, Верховної Ради України, керівники енергетичних асоціацій, вітроасоціацій та деженергоефективності, керівники національних і зарубіжних енергетичних компаній, представники міжнародних компаній-виробників вітроенергетичного обладнання.  

Форум відбудеться за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Комітету Верховної Ради України з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки і Державного агентства з енергозбереження та енергоефективності України.

Журнал «Винахідник і раціоналізатор. Наука і техніка» є інформаційним партнером заходу та запрошує своїх читачів і відвідувачів сайту прийняти участь в форумі з проханням к конкретним учасникам поділитись своїми враженнями про форум на нашому електронному майданчику.

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".laughПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order