Міжнародний Форум ІТ в Одесі

adv-800X600UA

8 листопада 2018 року Одеса зустрічає Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» (або BIT-2018). В рамках BIT-2018 ви зможете дізнатися і обговорити з колегами та представниками провідних вендорів актуальні питання і тенденції, що пов'язані з використанням хмарних та IP-технологій, інфраструктурою та використанням даних,  відкрити для себе «Інтернет речей», а також отримати відповіді на актуальні питання – засоби захисту від кіберзлочинів, хакерських атак та інформаційна безпека.

На Форумі ви зможете ознайомитись з презентаціями наступних напрямків і тем:

  • Arcserve: захист даних у гібридних середовищах;
  • Основні питання юридичної безпеки IT-проектів в Україні;
  • iSwan — хмарний ERP-BI-CRM сервіс для малого і середнього бізнесу;
  • UCloud. Приклади використання;
  • Додатковi рiшення ESET для всебiчного захисту IТ-iнфраструктури;
  • Автоматизація та оптимізація бізнес-процесів компанії за допомогою хмарних рішень;
  • Новiтнi технологiчнi розробки ESET для протидiї сучасним кібератакам;
  • Нова екосистема хмарних рішень De Novo.

Також ви зможете напряму поспілкуватися з представниками таких компаній, як ESET, De Novo, UCloud, Oberig IT, Tsykhonya Lawyers, Swan, Вчасно  та іншими.

Протягом всього часу проведення Форуму буде діяти виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.

Одна з найбільш цінних складових Форуму — це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.

Організатор заходу Міжнародне маркетингове агентство CIS Events Group.

Форум відбудеться 8 листопада, за адресою: Gagarinn Hotel, Україна, Одеса, вул. Гагарінське плато, 5Б.

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» є інформаційним партнером заходу і запрошує відвідувачів сайту і читачів журналу відвідати форуму для ознайомлення з ІТ та застосування їх при створенні бізнесу.

Реєстрація – на офіційному сайті.

Шановні відвідувачі, дякуємо за можливість спілкування, за інтерес, який ви проявляєте до нашого видання і пропонуємо зробити електронну підписку на журнал "ВІР".smileyПодробиці на сайті http://vir.uan.ua/order