Комплексний виставковий захід

МВЦ

ПРЕС-РЕЛІЗ
3 — 5 квітня 2018 року в Києві, в Міжнародному виставковому центрі відбудеться комплексний виставковий захід у складі:
X Міжнародної спеціалізованої виставки PlastExpoUA — 2018”, 
X Міжнародної спеціалізованої виставки “КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК — 2018” і ІI Міжнародної спеціалізованої виставки Addit Expo 3D – 2018

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Цей проект є знаковою подією, з якої Міжнародний виставковий центр починає сезон власних промислових виставок.

Мета і завдання заходу — демонстрація найкращих світових досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького і далекого зарубіжжя.

Виставки вже вдруге проходять у спільному форматі,  що сприяє їх перетворенню на авторитетну міжнародну бізнес-наукову подію, присвячену широкому комплексу питань інноваційного розвитку провідних сфер економіки. Це надає вагомі переваги підприємствам — розробникам технологій, які знаходять застосування у різних суміжних галузях промисловості, завдяки чому зросли як кількість, так і географічне представництво учасників — понад 100 компаній презентують продукцію і сучасні технології з Австрії, Данії, Ірану, Індії, Італії, Китаю, Німеччини, Польщі, Білорусі, Туреччини  та України.

PlastExpoUA. Це єдина виставка в Україні, що об’єднує навколо себе фахівців у галузі переробки пластмас та каучуку, починаючи з виробництва сировини, створення новітнього вітчизняного обладнання і закінчуючи автоматизацією технологічних процесів. На її стендах представлено широкий спектр сучасних технологій та обладнання для виробництва і переробки пластмас та пластикових відходів і каучуку, виготовлення з них різних виробів, пропозицій  інноваційних та інжинірингових послуг.

Цього року тематику виставки доповнив новий розділ — Спеціальна експозиція «ПОЛІУРЕТАНИ» у складі:
— обладнання для виробництва і переробки поліуретанів;
— сировина: поліуретани, силікони, епоксидні смоли, акрилові смоли, промислові пластики;
— вироби з поліуретанів.

КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК. Десятий рік поспіль ця виставка підтверджує свій статус провідної промислової події та надійного маркетингового інструменту для розвитку бізнесу і пошуку нових ділових контактів. За цей час КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК став визнаним місцем презентації новітніх технологій, обладнання та інноваційних систем у галузі обробки металів. Учасники виставки представлять сучасні металообробні верстати й обладнання, продукцію машинобудування, інструменти, обладнання для захисту поверхні від корозії провідних вітчизняних та світових виробників.

Тематичні розділи Ярмарку щорічно зазнають корекції виходячи з нагальних потреб ринку.  Так, цього року їх доповнено спеціальною новою експозицією «KyivMold»: Форми. Прес-форми. Штампи.

Addit Expo 3D. Це новітній наукомісткий виставковий проект, який демонструє впровадження адитивних технологій в усі галузі промисловості та сфери людської життєдіяльності.

Відвідувачів виставки очікує змістовна презентація систем і обладнання для адитивних технологій і 3D-друку, систем автоматизації процесів, матеріалів та композитів.

Як і минулого року ефективність роботи виставкових експозицій посилює насичена ПРОГРАМА НАУКОВО-ПРАКТИЧНИХ І ПРЕЗЕНТАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ.

Її тематика охоплює як загальні питання розвитку окремих сфер галузей, представлених в експозиціях, так і вузькоспеціалізовані доповіді, присвячені інноваційним практичним аспектам застосування нових технологій та інструментарію,  розраховані на висококваліфікованих фахівців.

Серед них: Семінар «Інноваційні комп'ютерні технології моделювання для швидкого виробництва виробів із пластмас» (Інженерна Компанія «Технополіс»), Презентація «Термопластавтомати Borche» (ТОВ «Полімерсервіс»);
Дискусійна панель «Екологічна проблема міст. Сміття: Зібрати. Переробити. Використати», (організатор: журнал «Надзвичайна ситуація +»). У її рамках будуть обговорені проблеми у сфері поводження з побутовими відходами, з якими стикаються пересічні громадяни, роль та функції органів місцевого самоврядування, державних органів влади у сфері поводження з побутовими відходами та визначення рекомендованих дій для кожної ланки у різних модельованих ситуаціях;
Семінар у рамках Міжнародного Дня води та водних ресурсів «Ключові аспекти забезпечення населення України якісною питною водою, а також вирішення комплексу проблем водовідведення та очистки стічних вод до нормативних показників»  (Асоціація «Питна вода України»);
Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток навчально-наукової сфери» (Кафедра інформаційно-технічних та природничих дисциплін Київського кооперативного інституту бізнесу і права), доповіді, присвячені досвіду впровадження нових технологій в різних сферах промисловості;
Виступи на теми «Застосування адитивних технологій для литва металу і прямого виготовлення металевих деталей: технології і обладнання» (організатор: ТОВ «СмартПрінт»), «3D друк для промислових підприємств» (ТОВ «Іматек-Еско»), «Сфери застосування 3D-друку. 3D-друк у стоматології» (ТОВ «Віва Арт»).

Журнал «Винахідник і раціоналізатор. Наука і техніка» є інформаційним партером згаданих заходів і запрошує своїх читачів і усіх бажаючих відвідати стенди виставки і прийняти участь в семінарах при обговоренні цікавих питань.