Міжнародний форум «Smart Building» в Києві

1200-x-1200

SMART BUILDING — міжнародна професійна виставка і конференція, яка відбудеться у Києві 28 лютого – 1 березня, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart-рішень для створення «розумного будинку» і «розумного міста».

Це унікальний майданчик, якій об'єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди, компанії ринку розумних технологій і будівництва.

Захід пройде в самому серці Києва — в Українському Домі (Хрещатик, 2). Ми зберемо на одному майданчику великі компанії і експертів, представників державних структур та стартапи, а також всіх зацікавлених у розвитку smart-технологій і застосуванні новацій на ринку будівництва.

На заході будуть представлені 6 тематичних блоків:
• розумний будинок
• розумне місто
• енергоефективність
• автоматизація будівель
• IoT- рішення
• безпека

В рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції і виступи понад 30 спікерів. А виставкова зона представить понад 30 компаній — новаторів у сфері технологій сучасного будівництва

Захід проводитиметься за підтримки галузевого Міністерства і профільних організацій, КМДА, УСПП, а важливим фактором стане відвідування заходу представниками міських рад центральної України.

Відвідати захід зможуть всі бажаючі — від споживачів до технічних директорів великих компаній, від забудовників до представників ОСББ, від розробників і учасників ринку до представників міської влади.

Протягом 2 днів гостям можна абсолютно БЕЗКОШТОВНО відвідати всі зони заходу.

Приєднуйтесь до розумних технологій!

Слідкуйте за оновленням програми Smart Building на офіційному сайті.

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» є інформаційним партнером вказаного заходу і запрошує читачів журналу та відвідувачів сайту на Міжнародний форум «Smart Building». Сподіваємося, що ви найдете час для відвідування конференції та виставкових експонатів, щоб дізнатися більше цікавої інформації та застосуванні прикладів і знань у своїй практичній роботі.